Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane i lubiane jury, które gromadzi przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W odcinkach zawita wiele znanych i cenionych osób w przestrzeni modowej, czyli fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W tym sezonie o miano Top Model starać się będzie czternaście osób, wśród których znalazły się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet przyznawany jest przez sędziów tej osobie, która posiada największe możliwości do zostania modelką lub modelem, dzięki czemu ten uczestnik od razu wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra jest oceną użytkowników Internetu, których zadaniem było zagłosowanie na swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się należy spodziewać w tej edycji programu Top Model?

Każda edycja stawia sobie za cel dać nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, więc co sezon zgłasza się spora ilość chętnych osób. Co tydzień na uczestników czekają różnorodne zadania, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jurorów jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który zawodnik musi odpaść w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i sesja fotograficzna na okładkę w miesięczniku "Glamour". W tym sezonie będziemy mogli oglądać rywalizujących aspirujących modeli i dowiedzieć się, kto będzie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną walczy dużo wartych uwagi uczestników, dlatego też bez wątpienia warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz