W dzisiejszych czasach, strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to portal dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nic w tym dziwnego, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują copywritera, który napisze dla nich tekst marketingowy lub specjalnie zoptymalizowany tekst na potrzeby pozycjonowania. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie można znaleźć także teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. textbookers https://www.behance.net/platfortextboo . Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.

Tagi: Biznes Online