W jaki sposób można zdefiniować zakłady wzajemne?


Obstawianie typów przez internet to przewidywanie czy dojdzie do skutku dane zajście, zwykle sportowe lecz bywają inne dziedziny. Więc w zakładach internetowych jest typer, czyli osoba obstawiająca mecz, a z dalszej bukmacher - podmiot, który potwierdza zakład na opisanych przez niego warunkach. Naprawdę często zakłady online stawiane są na tenisa czy piłkę nożną. Sprawdź


Od czego zacząć swoją przygodę z typowaniem zakładów?


Podstawowym krokiem okazuje się być wybór bukmachera.

Trzeba brać pod uwagę to, że na terenie naszego kraju została wprowadzona ustawa antyhazardowa, zgodnie z którą zakłady mają możliwość organizować tylko legalni bukmacherzy, posiadający pozwolenie na prowadzenie takiej formy rozrywki. Utworzenie nowego konta i jego zweryfikowanie przez bukmachera to zatem elementarny i najważniejszy krok. Jeśli więc jesteśmy pewni, że z obstawiania mamy zamiar mieć spore pieniądze, należy myśleć o typowaniu określonej grupy zdarzeń, danej sportowej dziedziny lub typu zakładów, jak przykładowo zakłady w trakcie meczu. Taka strategia typowania zakładów umożliwi nam lepsze śledzenie wyników statystycznych, dokładniejsze analizowanie a zarazem na wyższe sukcesy w zakładach wzajemnych.


W jaki sposób obstawić swój zakład na stronie bukmacherskiej?


Klient bukmachera, typując dane zajście określa sumę pieniędzy, którą jest w stanie postawić, by zdobyć daną sumę postawionych środków. sumę pieniędzy tę nazywamy stawką w zakładzie bukmacherskim. Bukmacher internetowy proponujący zakład określa kurs po którym dane zajście zostanie później rozliczane. Kurs okazuje się sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa dojścia do skutku zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu daje przyszłą wygraną czy też przegraną. Stawiając zakłady można więc fajnie zarobić, poprawnie typując dany zakład czy też stracić wpłacone środki w przegranym zakładzie.


Stawianie zakładu na żywo


Typowanie z wydarzeń na żywo to jedna z ulubionych form typowania klientów firm bukmacherskich. Dzięki niej możliwe będzie obstawianie w czasie trwania konkretnego meczu tenisowego. Jest to ciekawa forma obstawiania, którą mają operatorzy zakładów. Obstawiając zakłady live mamy możliwość w tej samej chwili śledzić zdarzenie live oraz odpowiednio reagować na zdarzenia stawiając swoje typy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz